İade Koşulları


 

İptal İade ve Değişim Koşulları

 

www.egetibbitekstil.com koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün Antialerjikyatak.com garantisi altındadır. 

www.egetibbitekstil.com Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Kullanılmış, tahrip edilmiş, orijinal ambalajı olmayan/tahrip edilmiş  ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

İade veya değişim süresi onbeş(15) gündür.

Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

İade ve değişim işlemlerinde kargo bedeli müşteriye aittir. Karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.

Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden, bütün aksesuarları ile birlikte, faturası ve iade formu elimize ulaştığından itibaren iade işlemi on (10) iş günü içinde kredi kartınıza ya da hesabınıza yapılır.  Provizyon kodu tarafınıza mail yolu ile bildirilmektedir. Provizyon Kodu ile birlikte ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda provizyon kodunuz ile beraber bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

Değişim işlemlerinde stoklarımızda olan ürünler iki (2) iş günü içerisinde kargoya verilir. Stokta bulunmayan ürünler için değişim işlemi yapılamaz.  

Ürünü aşağıda belirtilen adresimize kargo firması ile gönderebilirsiniz. Ürünün kutusu ve ambalajı zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.

İade veya değişim talebinizi neden belirterek Bize Ulaşın sayfamızdan e-posta gönderebilir veya hafta içi 09-18:00 saatleri arasında 212 3225975 numaralı telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz.

İade formu talebi için: bilgi@egetibbitekstil.com

İade Adresi Bilgilendirme Esasları

İade bilgilendirmesi: İade işlemleriniz tamamlandığında mail yolu ile bilgilendirme yapılır.

İade Adresi:  Ünit Turizm ltd. Şti.

Sıraselviler Caddesi Güney İşhanı No:30/23 Beyoğlu / İSTANBUL